X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيداستاندار سمنان در بازدید از روستاهای رامه پایین و بالا و چهارطاق مشکلات آنها و مشکلات روستاهای قالیباف و ارجنه را بررسی کرد

استاندار سمنان در بازدید از روستاهای رامه پایین و بالا و چهارطاق مشکلات آنها و مشکلات روستاهای قالیباف و ارجنه را بررسی کرد
گرمسار ارادان فرمانداری ارادان بخشداری ارادان مشکلات روستاهای ارادان ارجنه حمید رضا ارجنه جلیل اباد رسیدگی به مشکلات مردم برسی مشکلات روستای ارجنه برق ارجنه استاندار سمنان  
قالب وبلاگ
چت باکس


استاندار سمنان در بازدید از روستاهای رامه پایین و بالا و چهارطاق مشکلات آنها و مشکلات روستاهای قالیباف و ارجنه را بررسی و دستورات لازم را صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛دکتر رهی استاندار سمنان با حضور دکتر کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و به همراه شهباز فرماندار شهرستان آرادان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان، از روستاهای رامه پایین و رامه بالا و چهارطاق بازدید نمود و مشکلات این روستاها و همچنین مشکلات روستاهای قالیباف و ارجنه را بررسی کرد.
دکتر رهی استاندار سمنان در این جلسه با اشاره به اینکه در سال گذشته مصوباتی در خصوص حل مسائل و مشکلات این منطقه داشتیم ولی بدلیل عدم تخصیص مناسب بودجه که فقط 14% تملک و دارایی تخصیص داده شد، پروژه های راه و آب و مخابرات این منطقه انجام نشد یا ناتمام ماند، وی افزود باید در خصوص این مشکلات پیگیری جدی شود و اظهار امیدواری کرد با تامین و تخصیص بودجه مربوطه در سال 92 و با پیگیری و جدیت مدیران و مسئولین مربوطه و همراهی کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، مشکلات این منطقه حل شود. وی با اشاره به مصوب شدن اعتبار یک میلیارد تومان برای راه این منطقه، اعلام کرد مبلغ 500 میلیون تومان از طریق استانداری تامین خواهد شد و 500 میلیون تومان دیگر نیز از طرف اداره کل راه و ترابری تامین خواهد شد.
همچنین مقرر شد برای آب منطقه نیز مبلغ 500 میلیون تومان توسط استانداری تامین شود و توسط آب و فاضلاب روستایی پیگیری شود.
در این جلسه یکی از اهالی روستا به نمایندگی از آنها مشکلات و مسائل را مطرح کرد و دکتر کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات مربوطه پرداخت و خواستار پیگیری و حل مشکلات این منطقه بویژه حل مشکل راه تا رامه بالا و برق ارجنه، ادامه تامین دسترسی تلفن و مخابرات، آب چهارطاق، مشکل فعالیت معادن منطقه در روزهای تعطیل و ایجاد خطر جانی برای اهالی منطقه و گردشگران، تامین فضای ورزشی، حل مشکل برگرداندن زمین های مردم منطقه که چندسال کاشت نشده و از طرف دولت زمین های ملی مشخص شده اند و مشکل انجام دیوار ساحلی روستای رامه پایین شد، کاتب بویژه خواستار حل مشکل اشتغال جوانان منطقه شد.
دکتر رهی همچنین در بازدید از روستای رامه پایین، کلنگ مسجد این روستا را بر زمین زد و قول تامین مصالح به مبلغ پانصد میلیون ریال برای ساخت مسجد را داد. با دستور استاندار سمنان در خصوص حل مشکل مخابرات مقرر شد تا پایان سال 92 ارتباط مخابرات این منطقه برقرار شود. همچنین مقرر شد برای برق دار شدن روستای ارجنه به سرعت بررسی کارشناسی انجام شده و روستای ارجنه به هر طریق ممکن برق دار شود.


موضوعات مرتبط: <-CategoryTitle->

برچسب‌ها: <-TagName->
[ 1394/6/23 ] [ 12:22 ] [ arjaneh ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام روستایی های عزیز .به وبلاگ من خوش آمدید.نظرات خود را از طریق ایمیل arjaneh94@gmail.com و قسمت نظرات هر پست با من در میان بگذارید.
امکانات وب


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

آپلود عکس